Cena SEO

Optimalizace internetových stránek pro vyhledávače jako je Google a Seznam, není jednoduchou záležitostí. Nejprve je vždy potřeba zjistit, jaké má klient požadavky. Co si přeje, jak vysoko chce své stránky dostat, na jak dlouhou budeme spolupracovat, protože během pár dní nelze zrealizovat to, co trvá dlouhé měsíce. Ano, optimalizace je opravdu běh na delší vzdálenost, ale vyplatí se, protože nepotřebujete mít jenom jeden týden své internetové stránky v popředí ve vyhledávačích, to nikdo nechce, každý touží po tom, aby jeho stránky byly vidět co nejdéle. Jenom tak budete mít zajištěnou vyšší návštěvnost na delší dobu. Proto jsou zde naše služby.
seo marketing 2

· Jistě vás bude zajímat také cena. V tomto odvětví vás zřejmě zklameme, protože nelze jednoznačně říci, kolik cena seo bude stát korun.

· U každého klienta pracujeme individuálně a soustředíme se na jeho požadavky a podle vlastních zkušeností víme, že každá spolupráce může být trochu jiná.
počítač obchodní práce

Profesionální a individuální služby pro každého klienta

1) Někteří klienti mají již od začátku vybudované stabilní, konkrétní a jednotné stránky, kde nenajdete ani jednu chybu. Tudíž při analýze nezjistíme žádné nedostatky a tak můžeme přejít k dalšímu kroku, jenomže existují klienti, kteří potřebují již v tomto kroku hodně pomoci. Mají špatně nastavené stránky, a tak musíme spoustu dřívějších chyb opravovat, abychom vůbec mohli postoupit dále a vytvořit na kvalitním základu to, čemu se říká optimalizace.

2) Mezi další klienty se řadí ti, kteří potřebují psát i články do jejich stránek. Chybí vám u některého zboží popisky? Potřebujete trochu zpestřit texty na vašich webových stránkách? I to umíme – i tím se zabýváme. Není to problém, proto s některými klienty spolupracujeme i touto cestou.

glóbus optimalizace pro vyhledávače

3) Dále vám pomůžeme navrhnout klíčová slova. Jejich počet si sami určíte, stejně tak jako to, po jak dlouhou dobu s vámi máme spolupracovat. Podle toho se vytváří a určuje cena. Záleží opravdu na každém parametru, proto dopředu nejde stanovit konkrétní výdaj, který vás to bude stát.

4) Ovšem pokud si to přejete, můžete kdykoliv zavolat nebo se ozvat na náš e-mail a my vám předběžnou nabídku vytvoříme. Podle vámi zadaných klíčových parametrů můžeme symbolicky vytvořit nabídku.