Zjistěte, zda je život v mobilním domě pro vás to pravé

Mobilní celoroční dům může být přesně to pravé pro vás, co hledáte. Když si zodpovíte několik jednoduchých otázek, tak rychle zjistíte, zda to mu tak je:
Toužíte po vlastním bydlení, ale nemůžete si ho z finančních důvodů dovolit?
Pokud patříte k lidem, kteří i když šetří, jak jen to jde, tak si nenašetří ani tolik peněz, aby mohli získat rozumnou hypotéku, tak je mobilní dům tím pravým, co potřebujete. Je totiž velice levný a nevyjde vás navíc, než na několik stovek tisíc korun, které už jistě dokážete našetřit i bez hypotéky. A ta úplně nejlepší zpráva ze všech je ta, že se kvůli pořízení mobilního domu nebudete muset zadlužit na dlouhé roky dopředu. Váš život tak může být svobodný a bez závazků.
Jste nenároční, takže se spokojíte i s malým bytem, ve kterém je vše, co člověk potřebuje?

nemovitost

Mobilní dům svými rozměry odpovídá zhruba klasickému bytu v panelovém domě. Může být i o něco menší anebo větší, podle toho, jaký typ si zvolíte. Pokud vám však bydlení v takovém bytě vyhovuje, budete jistě spokojeni i s bydlením v mobilním domě, který má stejné dispozice i vybavení, takže ho zevnitř od klasického bytu nerozeznáte.

Bojíte se nejen finančních závazků, ale také obíhání všemožných úřadů a dlouhých jednání?
Pak vás jistě potěší, že k tomu, abyste si pořídili mobilní dům, nepotřebujete žádné úřední povolení, právě proto, že nemá pevné základy. Kdežto v případě, že se rozhodnete bydlet v tomto domě natrvalo a pořídit si číslo popisné, můžete ho nechat klasicky zkolaudovat.

domeček

Máte problémy s hlučnými sousedy a na bydlení v klasickém bytě vám vadí právě to, že slyšíte vše, co se kolem šustne?
To se vám na vlastním pozemku stát nemůže. K umístění mobilního domu potřebujete mít alespoň kousek vlastní půdy, která bude zárukou vašeho soukromí a oddělení od všech okolních sousedů. Navíc ji budete moci libovolně osázet anebo jinak upravit.