Základy webu

Jistě jste se setkali na internetu s webovými stránkami, které se vám líbily na první pohled, ale i s těmi z opačné strany. Totiž takovými, které se vám nejenže nelíbily, ale působily odpudivě. Ano, i takové jsou.

Neexistuje webová stránka, která by byla univerzální, totiž aby se líbila všem. Je to dáno tím, že každému se líbí něco jiného. Vezměme si třeba jen podklad, tedy přesně jeho barvu. A když už také barvu písma.

Pardubice

Tak třeba zelenou. Komu se tato barva líbí, bude na něj přirozeně stránka působit hezkým dojmem. Ale kdo tutéž barvu nesnáší, bude mít problém. A když bude podklad modrý, efekt bude stejný. Pro toho, kdo modrou miluje, bude web prostě hezký, pro jiné lidi ne. Tak to je a nikdo s tím nic neudělá. A to je nakonec dobře, jak by to bylo divné na světě, kdyby se všem lidem líbilo totéž. Byl by na Zemi klid, ale zase asi i částečně nuda ne?

Nu, nebudeme polemizovat o tom, kde je pravda. To není účelem článku. Tím je upozornění na skvělou agenturu, která umí web vyrobit přesně na přání svého zákazníka. A proč ten úvod? Protože nelze nikdy napsat web tak, aby se zalíbil všem, takže takové přání je nad síly kohokoli. Ale agentura, o které vám za chvíli povím vám udělá web tak, aby se líbil velké většině.

psaní webu

Tvorba www stránek Pardubice totiž na to má svoje profesionály, kteří toho umí opravdu hodně. Splní každé přání zákazníka, a ještě jsou schopni překvapit nějakými drobnými vymoženostmi. Pokud chce zákazník web ve zlatém rámečku, tak ho také tak bude mít. Ale nic se nemá přehánět. Například k hodinářství by byl takový rámeček vhodný, stejně jako ke zlatnictví. Ovšem nevím, jak by působil například pro jatka, nebo pro pohřební službu. I když dneska…

Zákazník si to však hlídat nemusí, od toho jsou tu profesionálové, kteří jej upozorní, že mu klidně udělají i hodinky s vodotryskem, ale že se to nehodí.

Takže pokud budete chtít web, víte, kam se obrátit.