Vyjít si ven bez prádla


Jako společnost máme různé zásady, které bychom měli dodržovat. Lidé si určili nějaká pravidla, která mají společnost odlišovat od ostatních tvorů, se kterými sdílíme planetu. Měli bychom se chovat kultivovaně, a proto máme dodržovat například i pravidla ohledně chování na veřejnosti a ohledně oblečení. Jakkoliv se to někomu nemusí líbit, měli bychom chodit oblékaní úměrně tomu kam se chystáme jít, kolik je nám let, jaké je naše společenské postavení a podobně.

barevné podprsenky

Do divadla v teplácích?
Tepláky a podobné oblečení dříve ven rozhodně nepatřilo a i doma se nosilo jen výjimečně. Dříve se lidé oblékali jinak, kdežto dnes vidíme mladší slečny jak nosí tílka do půli pasu a šortky zařezané v hýždích. Je na rodičích co svým dcerám dovolí, ale stále bychom měli mít na paměti, že určená pravidla nemáme jen tak náhodou. Když ve městě potkáme muže bez trička, dnes už se nad tím nikdo nepozastaví, ale jakmile vidíme ženu v tričku bez podprsenky https://www.lifties.cz/
, všimne si toho hned každý.

podprsenky na šňůře

Je podprsenka důležitá?
Vynález podprsenky byl pro mnoho žen důležitý. Celá řada žen si bez ní dnes neumí představit život, protože zakrývá prsa, která během let získala sexuální podtext. Část žen se stydí i v největších vedrech tento kus oděvu odložit a tak raději chodí stále v podprsence a riskují vznik opruzenin. Jen málokterá žena má totiž podprsenku ve správné velikosti, a cokoliv menšího nebo i většího se tře o pokožku, kde následně vznikají opruzeniny. Ty bolí, v létě se špatně hojí, a daleko lepší by bylo, kdyby ženy mohly svobodně chodit bez ní. Jenže kvůli studu si to dovolí málokterá. Někdy je lepší na pravidla kašlat a udělat si svoje vlastní. Vidět ženu bez podprsenky není přece nic tak strašného, tak proč nenechat ženy, aby se samy svobodně rozhodly, jestli ji budou nosit a nebo ji nechají v šuplíku alespoň v létě?