Počítač a webovky

Programátor webových aplikací je hodně důležitý člověk, který se stará o chod internetu a dalších velmi důležitých věcí, které se dějí na počítači a internetu. Pamatujete si ještě tu dobu, kdy byl internet zázrak a byl jen pro vyvolené? Nebo když byl počítat ještě v plenkách a měl ho opravdu jenom bohatý člověk? Tak jak již všichni víme, tak ty doby jsou již nenávratně pryč. Nyní v každé rodině je již počítač. Tedy, abych byla přesná, není to samozřejmě podmínka, ale v dnešní době je to již zcela normální. Programátor webových aplikací je proto velmi důležitý člověk a věřte, že bez tohoto programátor abychom neměli na počítači nic.

Sociální sítě jsou velmi žádané.

Kdo by ním jinak udělal email nebo sociální sítě? Ano, za tohle všechno může programátor webových aplikací, kterému jsem, co zavázaná. jsem ráda, že takový programátor je, protože bez něj bych byla vážně bezradná. sama jsem zkoušela nějaké stránky na počítači navrhnout, ale nikdy mi to moc nešlo. nejsem vůbec technický typ a co se týče IT znalostí, tak ty jsou na bodu mrazu. Programátor webových aplikací je pro mě tedy vzdálená galaxie.

Práce s počítači hodně vynáší.

Vím, že programátor webových aplikací je hodně důležitá, ale taky hlavně velmi složitá práce. No jen si to zkuste sami představit. Zvládli byste navrhnout nějakou webovou stránku? Myslím, že programátor webových aplikací by to měl za chvilku všechno hotové, ale my, jako laici bychom byli na nic. Já bych to neuměla, ani když mám střední školu, kde jsem měla hodiny IT navíc. Mě to hodně bavilo, bavilo mě vrtat se v počítači a zkoušet tam nové věci nebo něco programovat. Ale nikdy mi to nešlo a mě to moc mrzelo. Sice jsme věděla, že nechci být programátor webových aplikací, protože na to bych nikdy neměla, ale chtěla jsem být něco podobného, ale lehčího, méně složitého. Ale nezadařilo se mi, a tak jsem jen zdravotní sestra. Ale na počítače jsem nezanevřela a moc ráda je objevuji.