Hledáte dokonalou zábavu? Vsaďte na lasergame Praha!

Jestliže se rádi bavíte a nemáte rádi nudu, pak byste jistě měli poznat dokonalou laserovou arénu v Praze, která vám nabízí spoustu akční zábavy, ať už máte, kolik chcete let anebo libovolné pohlaví. A zapomeňte na stereotypy, že se jedná o laserovou střílečku, která se pro vás nehodí. Právě laser game je vhodná pro každého a je jisté, že bude bavit i vás – i když to možná zatím nevíte.

labyrint (18)

Jak si zahrát laser game?
Je to snadné, stačí, když si svůj pobyt v laserové aréně rezervujete přes internet na webových stránkách lasergame Praha. Díky tomu bude v daném vámi zvoleném čase aréna pouze vaše a nehrozí, že budete muset čekat, anebo se na vás vůbec nedostane řada.
Ovšem do laserové arény se můžete dostat i tak, že vám zdejší akci někdo věnuje jako nevšední dárek k narozeninám, pozvou vás zde na narozeninovou oslavu, anebo se zde uskuteční váš firemní team building.
Jak taková akce probíhá?
Dostanete na tělo speciální vestu se senzory a do ruky laserovou pistoli. A záleží jen na vás, jaký si zvolíte konkrétní typ hry. Na výběr máte hned dvě originální arény a jedenáct herních módů, což nabízí skutečně velké množství kombinací, jaké můžete vyzkoušet.
Cílem je zasáhnout co nejvíce krát soupeře – každý zásah pistolí zaznamenají senzory vesty. Nicméně vy takový zásah ani nepocítíte – laserová střílecí akce je naprosto bezpečná.
Počítejte s tím, že vše bude akční a určitě se přitom zapotíte. Nejenže se jedná o příjemnou pohybovou aktivitu, ale ještě ke všemu vám nabízí vzrušující napětí, takže se vám do žil vlije adrenalin.

DSC8007

Zážitky, které budete rádi sdílet!
Laser game vám nabízí mnoho krásných zážitků, které se svými spoluhráči jistě rádi rozeberete i po skončení hry. K tomu se ideálně hodí příjemné prostředí zdejšího baru, který je jako stvořený pro společné posezení, a třeba i partii oblíbeného stolního fotbálku.