Chraňte svůj zrak

Nejen slunce, ale i modré světlo dokážou oči pořádně potrápit. Modré světlo způsobuje bolesti očí, pálení, řezání, slzení, a dokonce může při dlouhodobém vystavení modrému světlo způsobovat i záněty spojivek. Přitom modrému světlu jsou naše oči vystaveny nejčastěji. Modré světlo vyzařují televize, monitory od počítačů, ale i telefony, a přesto jsou to věci, do kterých se díváme i několik hodin denně. Proto je potřeba mít to na paměti a svoje oči pře negativním vlivem modrého světa chránit.

růžové brýle

Mnoho lidí dnes pracuje za počítačem, který produkuje opravdu velké množství modrého světla. Bohužel s tím asi nikdo nic neudělá, a zatím neexistuje způsob, jak bez snížení čitelnosti monitoru či displeje snížit množství modrého světla, které sledujeme. Existuje ale jedna poměrně jednouchá věc, která nám pomůže ochránit náš zrak. Tím zázrakem jsou brýle proti modrému světlu Luxbryle, které by měl nosit každý při práci s počítačem. Naše oči jsou neustále namáhané, a je potřeba jim trošku ulevit.

Obrovský výběr brýlí i doplňků
Hledáte brýle, díky kterým vás nebudou pálit oči z práce na počítači?
Chcete se pohodlně podívat na celou řadu svého oblíbeného seriálu?
Nebo hledáte moderní dioptrické brýle?
Chcete brýle do auta?
Nebo by se vim hodilo kvalitní pouzdro na brýle, kteří vaše brýle ochrání?

žena v brýlích

Všechny tyto výrobky najdete u nás. Nabízíme nejen široký sortiment různých brýlí – nejen designové, ale i funkční, a i doplňků k nim. A to všechno za velmi příznivé ceny. Náš sortiment obsahuje moderní i klasické obroučky, ze kterých si vybere každý muž i žena. S námi budou vaše oči v bezpečí, protože máme brýle nejen proti modrému světlu, ale i proti ostrému slunečnímu světlu, které je nebezpečné zejména za volantem. Pečujte o svoje oči, protože jiné mít nebudete, a vyberte jim nějaké slušivé brýle za dobrou cenu.