Pořiďte si vlastní střechu nad hlavou!

http://bonusweb.idnes.cz/v-pokracovani-super-meat-boy-si-vystacite-s-dvema-klavesami-p4y-/kratke-zpravy.aspx%3Fc%3DA170831_151224_bw-kratke-zpravy_Srp ntent-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Mít vlastní bydlení je příjemné, a je to výhodné. Ovšem pořízení takového bydlení může být pořádně náročná a složitá věc. A to platí i v případě, kdy máte zájem o již postavenou nemovitost a neplánujete vlastní stavbu. Vždyť už jen sehnat dostatek peněz může být pořádně tvrdý oříšek.

malý domek, mobilheim

Když jde o peníze na bydlení, každého automaticky napadne, že využije hypotéku. Ta je pro takové situace přece dělaná, ne? Potíž je v tom, že dosáhnout na takovou hypotéku také není snadné.

Hypotéky nejen zdražují, ale jejich podmínky jsou stále více přísné. To znamená, že se stále více lidí ocitá mimo hru a na klasické bydlení zkrátka nedosáhnou.
V tom případě existuje ještě jedno skvělé řešení – není nutné situaci vzdát! Jestliže i vy nedosáhnete na potřebnou hypotéku, anebo ji ani nechcete, neboť si dobře uvědomujete rizika, která s sebou přináší, podívejte se na nabídku mobilheimů Top-mobilnidomy.cz!

Mobilheimy neboli mobilní domy jsou v našich podmínkách stále ještě horkou novinkou, nicméně úspěšně se zde zabydlují. Jejich výhody objevuje rok co rok stále více lidí. Naopak na západ od nás se jedná o běžný způsob bydlení. O takové bydlení, které může mít skoro každý, protože je za rozumnou cenu.

desková hra, figurky

Jestliže vás malý městský byt vyjde nejméně na tři milióny korun a novostavba zhruba na pět miliónů, pak je mobilní dům nesrovnatelně levnější variantou – můžete ho mít už za milión. A to je suma peněz, na kterou si dokáže našetřit většina z nás, a pokud takovou částku nemáte po ruce, vystačíte si i s malým úvěrem.

Navíc, k umístění takové stavby nutně nepotřebujete vlastní pozemek – jistě je výhodou, nicméně stejně tak dobře můžete stavbu umístit na ten pronajatý. Je to dáno tím, že nemá pevné základy spojené se zemí, tudíž se může stěhovat. A proto k jejímu umístění nepotřebujete ani žádné stavební povolení.