Nezůstávejte doma

S dovolenými je to u nás letos dost nahnuté. Někteří z nás na takový plezír nebudou mít kvůli těžkostem, jež naši ekonomiku a zejména některá její odvětví postihly, peníze, a ani ti, kdo by si ji dovolit mohli a chtěli, nejednou nebudou mít tu možnost. Zejména ti, kdo by se rádi podívali nejenom za hranice všedních dní, ale i za hranice naší země.

Není to žádná novina. V panující pandemii nás zkrátka do nejedné země nepustí naši politici, nejedna země nás nebude chtít vítat nejen s otevřenou náručí, ale ani akceptovat naši přítomnost. A tuto situaci mohou navrch zkomplikovat i omezení v dopravě, ať už jde o tu pozemní nebo o uzemněná letadla.

lednický zámek

Budeme tak často muset zůstat doma. Ale musí to vadit? Vězte, že nemusí. Protože i u nás máme celou řadu zajímavých míst, která jsou pro relaxaci jako dělaná a která jsou zároveň i dostupná.

Co tedy třeba navštívit hotel Lednice Lednice Galant?

I zde se může našincům nabízet vskutku nezapomenutelný pobyt na výjimečném místě. A proč nestrávit letní dovolenou třeba právě v lednicko-valtickém areálu, jenž je od roku 1996 dokonce součástí světového a kulturního dědictví UNESCO? Proč se neocitnout v této známé ‚Zahradě Evropy‘?

zámek Lednice

Připraven je tu pro nás hotel ležící pouhých sto metrů od zámku Lednice, ze kterého je to všude co by kamenem dohodil. A nejen okolí zmíněného hotelu stojí za to – i přímo v něm se nabízí dokonalý servis, jako je dejme tomu soukromé wellness, venkovní bazén, vyhlášená kuchyně plus spousta nejrůznějších kulturních akcí.

Prostě jak se zpívá: „Morava je krásná zem, na její slávu připijem, só na ní hezká děvčata, tvářičky majó ze zlata.“ A není rozhodně nezbytné si tam jenom připíjet a běhat za děvčaty. A proto neuškodí, když si zarezervujete pobyt zde už dnes. Bezplatně a bez klasických storno podmínek, díky čemuž nebudete vůbec nic riskovat.