Erotické masáže se mohou stát branou do ráje

Erotika a masáže. Co znamená spojení těchto dvou slov? Jdou erotika a masáže vůbec k sobě? Samozřejmě, a vnímali to lidé již před staletími. Ve starověkém Římě byla masáž téměř vždy předehrou před pohlavním aktem, a některé „primitivní“, ovšem velmi intuitivní národy považují za dobře provedenou masáž vždy takovou, která končí orgasmem.

pohled na ženu zezadu

Výraz „orgasmus“ se v naší mysli usadil jako něco velmi příjemného, a co bychom si přáli prožívat častěji, a když se nad tím zamyslíme více do hloubky, zjistíme, že jde vlastně o projev přirozené, spontánní energie, která je součástí každého z nás. Dosáhnout jej lze mnoha způsoby, jeho intenzita a „kvalita“ závisí na vnitřním rozpoložení a samozřejmě také na prováděné technice. Přivodit samotný vrchol lze ovšem nejen drážděním genitálií a samotným pohlavním stykem, ale i pozorností věnovanou jiným erotogenním zónám.

Erotická masáž může mít tedy velmi silný sexuální náboj a to je také důvodem, proč roste její obliba. Ale nejen to, jde také o blízký kontakt s někým, kdo nám vyhovuje, s kým bychom rádi sdíleli své vlastní niterné touhy a potřeby, a mezi ně také patří pohlazení, něžnosti, a velmi často i docela obyčejný „rozhovor na stejné vlně“.

ženské zbraně

Je to někdy víc než sex

Erotické masáže nemají s klasickým pohlavním aktem nic společného, ale to může být naopak výhodou. Pohlavní akt totiž vyžaduje od muže fyzickou námahu a ta bývá právě největší brzdou orgasmickému prožitku. U erotických masáží veškerou „práci“ odvede masérka, není to ovšem o fyzické dřině, ale o dotecích, které bývají příjemné i pro ni, i ona si užívá určité rozkoše, baví jí to, což se pak projeví i na výsledku. Klient si navíc naplno vychutná každý detail její fyzické přitažlivosti, pohled na obnažené ženské tělo, jehož křivky jsou naprosto dokonalé, je přirozeným vyjádřením touhy po kráse a harmonii, což jsou vlastnosti, zakotvené v každém z nás.