Co by nemělo chybět v ženském šatníku?

Móda je velmi vrtkavá a to co dnes můžeme vidět téměř na každé ženě na ulici, může být další sezónu kousek, který bude ležet někde úplně vzadu ve skříni. Jak tedy vybrat do svého šatníku kousky, které budou u stylové a nadčasové a my je budeme s radostí nosit několik sezón? Jaké jsou klíčové kousky, které by za každou cenu měla mít v šatníku každá z nás? Pokud vám tedy některé kousky budou chybět, je ten správný čas na nakupování https://www.girltime.cz/nakupy/.
Závěs s oblečením

  1. Basic trička a tílka

Nemáte zrovna co na sebe? Tak v takovém případě vás zachrání basic trička nebo tílka. Ideální je mít v šatníku jak bílou tak tmavou variantu a pokud zrovna ráno vstanete tou špatnou nohou, tohle jsou dva kousky, které vás spolehlivě zachrání před vymýšlením složitého outfitu. Jedná se o tak variabilní kousky, že je můžete obléknout téměř k čemukoliv a nikdy nešlápnete vedle.

Basic trička pořídíte v dnešní době opravdu za pár korun, proto jakmile se obnosí, měli by nemilosrdně směřovat do popelnice a na jejich místo nastoupit nový kousek.

  1. Košile pánského střihu

Košili můžete využít mnoho způsoby – na pracovní schůzku, pohovor nebo přidáte pár doplňků a využití najde i na slavnostní večeři. Zkrátka je tak variabilní, že by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Bílá košile se bude hodit jak k elegantním kancelářským kalhotám, tak k roztrhaným džínům.Obchod s oblečením

Pokud už vás omrzela klasická verze, zkuste košili, která má u krku černou vázanku. Pokud v obchodě nemůžete žádnou takovou sehnat, stačí v galanterii koupit textilní stuhu a vázanku si sama vyrobit.

  1. Sako

Sako je dalším kouskem, který by neměl chybět ve vašem šatníku. Už dávno to není pouze kousek, který se hodí jenom do kanceláře. Sako můžete zvolit buď s knoflíkem, nebo bez a vypadá moc dobře k upnutým tričkám nebo tunikám. Jedná se o kousek, který si určitě ve vašem šatníku najde čestné místo.